هولدینگ بزرگ هومن دارای دو دفتر رسمی در ترکیه شامل چندین زیر مجموعه شرکتی در زمینه های غذایی،صنعت و معدن،راه و ساختمان بوده و همچنین دارای مجوز رسمی صادرات و واردات در حوزه ی جهانی از اتاق بازرگانی کشور ترکیه ، مجوز حمل ونقل و…. میباشد

سایت world tejarat در راستای معرفی شرکت تجاری HOOMAN با هدف تجارت جهانی دایر شده است.

 این مجموعه دارای کادری جوان ، تحصیل کرده ، باتجربه در امور تجاری و مسلط به  سه زبان زنده ی دنیا میباشد.

با توجه به این که اعتماد بین طرفین پایه و اساس کار بازرگانی است کادر مجرب شرکت ما با ارائه ی مشاوره ی دقیق و حرفه ای در همه ی زمینه ها

 با تکیه بر اصول تجارت و ایجاد فضایی صادقانه و صمیمی در بستر قوانین دو کشور ایران و ترکیه آماده ی ارائه همکاری و کمک به شرکت ها ، بازرگانان و هموطنان عزیز کشور بزرگمان ایران  میباشد

ما با استفاده از تجارب گسترده مهندس هومن طهماسبی(مدیر عامل شرکت) ، مشاوره و راهنمایی آقای ابوالفضل طهماسبی (معاون اول شرکت)  در امور تجاری با بیش از 30 سال تجربه و همیاری سرکار خانم دکتر علیخانی (معاون دوم شرکت) با تلاش و پشتکار بر پایه ی  تجارت برد-برد و زود بازده با  استفاده از مجوزات لازم مفتخریم تا پل ارتباط تجاری مابین ایران و جهان باشیم .

این شرکت با تجربه در زمینه واردات و صادرات کالاهایی شامل انواع خاک – قطعات صنعتی – انواع PVC ,UPVC برای درب و پنجره – پمپ ها و دینامها – قطعات لوازم خانگی – فیلترها – شیر آلات صنعتی – انواع پروفیل – MDF – لوازم یدکی – پارچه – نخ – انواع یراق آلات – انواع اتصالات – انواع کابل – انواع لوله و شیلنگ – انواع ماشین الات – تجهیزات پزشکی – دستگاههای تولید کفش و کیف – دستگاه پرداخت فلزات – چرم و مصنوعات چرمی – زیره و پاشنه – روتختی و ملحفه و لحاف و رو مبلی – اشیا پلاستیکی – انواع کاغذ و کاغذ دیواری – لوازم ساختمانی – اشیا چوبی – انواع کفپوش – مصنوعات فلزی – قطعات کمپرسور- قطعات سیستمهای فشار- قطعات بالابرهای صنعتی-انواع چوب – شکر – خرما – ژل – چسب و …. می تواند یاری رسان بازرگانان و تجار عزیز باشد.

مأموريت

شرکت هومن با تاکید بر اصل مشتری محوری نهایت سعی و تلاش خود را جهت ارائه خدمات سریع، ایمن و ارزان در عرصه های داخلی و بین المللی بکار می گیرد.همچنین با بکارگیری مجموعه ای از راهکارهای نوین در راستای تکمیل زنجیره تجارت  با اهداف اقتصادی جامعه و برآورده نمودن منافع ذینفعان، گام برمی دارد.

اهداف استراتژیک

اهداف استراتژیک که بر اساس شرایط  وفضای کسب و کاراقتصادی کشور جمهوری اسلامی ایران ممکن است بلندمدت یا کوتاه مدت باشند؛ موضوعاتی را در بر می گیرند که در دوره زمانی مورد نظر کلیه بخش های یک بنگاه، تمامی امکانات، دارایی ها و توانمندی های خود را جهت حصول و دستیابی اهداف مزبور به کار می گیرند.

بر این اساس عمده ترین اهداف استراتژیک شرکت عباتند از:

ایمنی و اطمینان: ایجاد سیستم  ایمن برای بازرگانان

پویایی: حداکثرسازی عملکرد و دسترسی به سیستم حمل و نقل بین المللی

تحویل به موقع: بهبود کیفیت تحویل خدمات و برنامه‌های حمل و نقل بین المللی

بهره‌وری: ارتقاء سطح خدمات در بخش های مختلف نیروی کار درون شرکت

ارزش ها

ارزش ها مجموعه باورهای اساسی شرکت و اعتقادات اصلی آن در خصوص اخلاق اجتماعی و حرفه ای و ارزش های حاکم بر تصمیم گیری هایی است که زیربنای فرهنگی شرکت را تشکیل میدهند:عمده ترین ارزش های این شرکت عبارتند :

جدیت در کار

دانش و نوآوری کارکنان مهم ترین معیار شایستگی

هماهنگی و انسجام

مسئولیت پذیری، صداقت، امانتداری و مشارکت

ارتقاء سطح رضایت مندی مشتریان، کارمندان و سهامداران

بهبود و ارتقاء کارآمدی زنجیره عرضه خدمات شرکت

وجه تمایز شرکت هومن، ارائه خدمات تخصصی بازرگانی است. تجربه اندوخته شده از سال­ها فعالیت در امر ترخیص کالا، سرعت، دقت و کاهش هزینه­ ها و رضایت همکاران تجاری را به ارمغان آورده است. رمز موفقیت ما از بدو تأسیس تاکنون، رعایت موازین قانونی و همچنین ارائه مناسب ­ترین راهکار ها در جهت حفظ منافع شرکای تجاری است.